ODLOTOWA PROPOZYCJA

Tylko dla naszych Gości

Szanowni Państwo
Pragniemy zaproponować możliwość dokonania Otwartej Rezerwacji w naszym ośrodku.
Dla wszystkich osób, które rezerwują termin leczenia na turnusie rehabilitacji pobytowej w okresie następnych 12 miesięcy, przygotowaliśmy specjalną propozycję i gwarancję utrzymania ceny.
Dla osób dokonujących Otwartej Rezerwacji do końca grudnia 2017 roku proponujemy rabat w wysokości 1200 zł i możliwość dowolnego wyboru terminu leczenia aż do końca 2018 roku
Aby dokonać Otwartej Rezerwacji wystarczy wpłacić zaliczkę na nasze konto bankowe z dopiskiem Otwarta Rezerwacja w terminie do końca grudnia 2017 roku. Wysokość zaliczki wynosi 1000 zł.
Zwrotnie otrzymają Państwo potwierdzenie rezerwacji. Wybór terminu przyjazdu można dokonać w każdym momencie do końca 2018 roku, na trzy miesiące przed planowanym przyjazdem.

Promo-1000-2017-listopad

Inwestuj w zdrowie z prawie 20% zwrotem z inwestycji
i nieocenionymi korzyściami dla Twojego zdrowia!

Regulamin oferty Otwarta Rezerwacja.
Czas trwania propozycji Otwarta Rezerwacja od 14 listopada 2017 roku do 30 grudnia 2017 roku.
1. Propozycja Otwarta Rezerwacja skierowana jest w pierwszej kolejności do wszystkich osób, które były gośćmi naszego ośrodka w latach poprzednich oraz do osób, które pragną przyjechać do nas po raz pierwszy.
2. Warunkiem skorzystania z propozycji Otwarta Rezerwacja jest wpłata na nasze konto bankowe (publikowane na stronie internetowej www.rehabilitacjanowydwor.com) zaliczki w wysokości 1000 zł, z dopiskiem Otwarta Rezerwacja oraz dokonanie zgłoszenia telefonicznie z podaniem adresu e mail i numeru telefonu (opcjonalnie adresu pocztowego).
3. Osoby, które wpłacą zaliczkę w terminie do 30 grudnia 2017 roku otrzymają od nas mailowo lub pisemnie potwierdzenie dokonania rezerwacji a także list gwarantujący niezmienność cen w okresie trwania oferty.
4. Osoby wpłacające zaliczkę mają możliwość rezerwacji pokoju przy dokonaniu wpłaty zaliczki poprzez dopisanie nazwy pokoju i potwierdzenie wyboru telefonicznie.
5. Potwierdzenie terminu przyjazdu powinno nastąpić telefonicznie, listem lub mailem, minimum na trzy miesiące przed planowanym terminem przyjazdu do ośrodka. Potwierdzone rezerwacje przyjazdu będą realizowane przez ośrodek w ramach dostępnych miejsc.
6. Każdy osoba może wybrać dowolne trzy terminy przyjazdu, z których jeden będzie potwierdzony przez ośrodek.
7. Wpłacona zaliczka jest bezzwrotna.
8. Osoby, które wpłaciły zaliczkę w ramach propozycji Otwarta Rezerwacja mogą dodatkowo zarezerwować pobyt dla dodatkowej osoby korzystając z tych samych cen gwarantowanych.
9. Dodatkowa rezerwacja może być zgłoszona na trzy miesiące przed wybranym terminem przyjazdu.
10. Dodatkowe rezerwacje będą realizowane w ramach możliwości ośrodka i potwierdzone telefonicznie lub mailem.